Country w Marcinkowie

28 czerwca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Marcinkowie odbył się IV Festiwal Piosenki Przyjaznej, w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział. Imprezę rozpoczęła pani kierownik Joanna Obidzińska, witając wszystkich gości, następnie Wójt Gminy Purda Pani Teresa Chrostowska oficjalnie otworzyła festiwal.

Nasza grupa muzyczno- teatralna w składzie: Regina Jurczak, Barbara Szypulska, Barbara Janiszewska i Tadeusz Chmielewski zaprezentowali dwie piosenki „Mówiły mu…. Maryla Rodowicz” oraz „Stauros – Jaki tu spokój „. Przedstawienie dopełniła dekoracja w stylu Dzikiego Zachodu: parawan z napisem „Texas” i stojący obok byk. Uczestnicy wyglądali autentycznie w strojach kowbojskich w stylu Country, wykonanych w pracowniach naszego domu.

Po zakończonych występach odbyła się impreza integracyjno-taneczno , na której wystąpił Bartosz Abramski. Wszyscy bawiliśmy się świetnie! Przygotowany był także obiad oraz słodki poczęstunek dla wszystkich gości.

Nasi uczestnicy za swoje przedstawienie zdobyli wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę ! 🙂