Dzień Babci i Dziadka – wizyta dzieci z ZSP w Klebarku Wielkim

Dzień Babci i Dzień Dziadka, są świętami, które powinniśmy celebrować każdego roku, w drugiej połowie stycznia. Przypominają nam one o tym jak ważnym elementem naszego życia są nasi dziadkowie, jak wielki wpływ mieli na nasze wychowanie, a także dzisiejsze życie. W związku z tym świętem mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym domu dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Klebarku Wielkim. Grupy „Żabek” i „Pszczółek” zaprezentowały specjalnie dla naszych babć i dziadków przygotowany przez siebie występ wokalno-taneczny. Z uśmiechami na twarzach obserwowaliśmy zaangażowanie i pasję występujących maluchów. Nie raz z łezką wzruszenia w oku, słuchaliśmy prezentowanych piosenek i wierszyków. Na koniec występu dzieci wręczyły przygotowane przez siebie piękne i słodkie upominki dla naszych dziadków, które były miłą niespodzianką. Następnie udaliśmy się na jadalnię aby wspólnie spędzić czas, zintegrować się oraz skosztować przygotowanych przez pracownię kulinarną i uczestników słodkości.
Ten dzień możemy uznać za bardzo udany i spędzony w miłym towarzystwie, ponieważ widzimy ile radości w naszych uczestnikach wywołują takie spotkania.
Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz chcemy życzyć wszystkiego najlepszego, 100 lat oraz wielkiej pociechy ze swoich wnuków!
Serdecznie dziękujemy całej kadrze oraz dzieciom z ZSP w Klebarku Wielkim, za miłą wizytę i wielkie zaangażowanie. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję do ponownego spotkania!