Sukces w Konkursie Artystycznym- Modnie, Muzycznie, Kolorowo SUSZ 2019

Konkurs Artystyczny Osób Niepełnosprawnych „MODNIE, MUZYCZNIE, KOLOROWE” obył się 31 maja 2019r. w Suszu pod hasłem przewodnim „Piosenka wizytówką miasta”. Wzięliśmy udział w dwóch konkursach: plastycznym „Pocztówka z ulubionego miasta”, gdzie swoje talenty prezentowała Pani Krysia, a także w pokazie mody i tańca „Piosenka wizytówką miasta”, gdzie nasi uczestnicy prezentowali swoje muzyczne i aktorskie talenty: panie Jola i Rozalka oraz panowie Szczepan i Wojtek.

Pogoda dopisywała od samego rana, a my pełni energii wyruszyliśmy do Susza. Na samym początku przywitała nas bardzo gorąco Kierownik ŚDS, a wszystkie domy zaprezentowały przygotowane występy. W spotkaniu wzięło udział 23 domy z województwa warmińsko-mazurskiego. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji. Przy każdy takim spotkaniu uczestnicy mają okazję, aby podtrzymywać relację między sobą oraz pogłębiać przyjaźnie zawierane podczas tego typu spotkań, a terapeuci mogą wymienić się doświadczeniami.

Uczestnicy naszego domu, na scenie zaprezentowali występ muzyczno-taneczny „Pozdrowienia z Olsztyna”. Talenty sceniczne zostały docenione i zdobyliśmy II miejsce w Konkursie Artystycznym!

Dziękujemy za świetną zabawę i nie możemy się doczekać kolejnego spotkania! 🙂