Pracownia rekreacji i ruchu

Zajęcia w pracowni rekreacji i ruchu pozwalają uczestnikom utrzymać sprawność fizyczną na wysokim poziomie. Dzięki możliwości skorzystania z profesjonalnego sprzętu sportowego, każdy uczestnik może ćwiczyć indywidualnie według własnych potrzeb i możliwości. Oferujemy m.i. korzystanie z ławeczki do ćwiczeń siłowych, orbitreka, bieżni czy rowerków stacjonarnych.

Organizowane zajęcia grupowe, ćwiczenia z elementami fitnessu, spacery po okolicy, grzybobrania to tylko niektóre atrakcje jakie zapewnia pracownia rekreacji i ruchu. Na dużej sali sportowej można pograć w piłkarzyki i cymbergaja.

Dla osób, które potrzebują relaksu i odprężenia, pracownia zapewnia również i taką formę zajęć. Oferujemy korzystanie z profesjonalnego fotela masującego oraz zapewniamy zajęcia wyciszające, relaksujące oraz oddechowe, pozwalające na rozluźnienie mięśni i odprężenie organizmu.

Codzienne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego pracownika pozwalają podnieść kondycję fizyczną, usprawnić poszczególne partię mięśni, kształtować prawidłową postawę ciała oraz wzmocnić organizm.

Wszystkie ćwiczenia wykonywane są w granicach możliwości fizycznych uczestnika, stopnia niepełnosprawności oraz wieku.

Zajęcia sportowe dają również możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w różnego rodzaju zawodach sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.