Dzień Lata w ŚDS Marcinkowo
Lato zawitało do naszego Środowiskowego Domu Samopomocy w radosnej i twórczej atmosferze. Podczas wspólnego świętowania uczestnicy aktywnie włączyli się w przygotowanie kolorowych dekoracji, wykonując letnią girlandę z własnoręcznie wycinanych elementów. Praca zespołowa sprzyjała rozwijaniu sprawności manualnej, współpracy oraz integracji grupy. Nie zabrakło również pysznych, zdrowych przekąsek. Uczestnicy samodzielnie przygotowywali kolorowe szaszłyki owocowe oraz orzeźwiającą lemoniadę,Więcej oDzień Lata w ŚDS Marcinkowo[…]
