Wyjazd do DPS-u w Barczewie
Uczestnicy naszego Środowiskowego Domu Samopomocy mieli przyjemność odwiedzić Dom Pomocy Społecznej w Barczewie. Podczas spotkania mogliśmy zaprezentować swoje talenty artystyczne. Występowaliśmy przed mieszkańcami, śpiewając piosenki oraz prezentując układy taneczne. Atmosfera była bardzo serdeczna i pełna życzliwości. Wspólnie spędzony czas dostarczył nam wielu pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wrażeń. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się swoimiWięcej oWyjazd do DPS-u w Barczewie[…]
