Wyjazd do Żelaznej Góry – V edycja Wojewódzkiego MasterChefa

Wyjazd do Żelaznej Góry – V edycja Wojewódzkiego MasterChefa

Nasi uczestnicy wzięli udział w wyjeździe do Żelaznej Góry, gdzie odbyła się V edycja Wojewódzkiego MasterChefa. Tegorocznym tematem konkursu był „Cytrynowy zawrót głowy”. Reprezentanci naszego ŚDS przygotowali wyjątkową  sałatkę „Cytrynowa nuta smaku”, która zachwycała świeżością i aromatem. Udział w wydarzeniu był nie tylko okazją do kulinarnych zmagań, ale także do wspólnej zabawy i integracji. Podczas wyjazduWięcej oWyjazd do Żelaznej Góry – V edycja Wojewódzkiego MasterChefa[…]

Rozmiar czcionki
Kontrast