Różowy dzień

Jak co miesiąc, w naszym Domu obchodziliśmy imprezę „smacznie i kolorowo” . Dzień różowy połączyliśmy z Dniem Imprezy i z tej mieszanki wyszedł nam Różowy Bal, na którym min. uczestnicy oraz pracownicy ŚDS wybrali króla Kena i królową Barbie.

Bal rozpoczął wykład, dzięki któremu dowiedzieliśmy się ciekawostek na temat koloru różowego, poznaliśmy symbolikę i znaczenie oraz jak wiele odcieni różu istnieje. Ogromna atrakcją były różne konkurencje, w których nasi uczestnicy mogli wykazać się swoją wiedzą, zdolnościami tanecznymi oraz wokalnymi. Taka forma integracji w naszym ośrodku za każdym razem wywołuje na naszych twarzach ogromny uśmiech, radość ze wspólnej zabawy i chęć przybywania w ośrodku każdego dnia. Przez cały czas trwania imprezy uczestnicy i terapeuci głosowali na króla i królową balu. Głównym czynnikiem, który wpłyną na wybór był strój przygotowany na tę okazję oraz ogólne zaangażowanie w życie domu. Prawie jednogłośnie królową Barbie została Pani Natalia, natomiast królem Kenem Pan Szczepan.

W naszym planach jest organizowanie cyklicznej imprezy o tej samej tematyce, na której corocznie będzie przekazywana korona króla i królowej.

Zapraszamy do fotorelacji 🙂